Sesja opcja IV Terapia „Dotyk Dźwięku

czas trwania 1 godz.  Koszt 100 zł

osobiście

Dźwięki towarzyszą nam od zawsze i od najdawniejszych czasów ich lecznicze wibracje były przez nas wykorzystywane w celach terapeutycznych. Obecnie żyjemy w czasach energetycznego smogu. Dochodzi do zakłóceń wibracji, powolnego osłabienia organizmu, destrukcji komórkowej, braku równowagi i stanu chorobowego. Na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, że dźwięk i jego wibracje mogą niszczyć, albo leczyć.

Balsamem na tę dysharmonię są czyste dźwięki o naturalnym stroju 432Hz i takimi właśnie podczas tej sesji się z Tobą podzielę.

 

Wszystko zaczęło się od dźwięku. Dźwięk w naturalny sposób nas zmienia,  wpływa na każdą komórkę naszego ciała. Dźwięk o uzdrawiających częstotliwościach, to najbardziej przez Ciebie nieuświadomione lekarstwo.

Podczas tej godzinnej sesji, doświadczysz wibracji uzdrawiających dźwięków kamertonów, mis, gongów i mojego głosu. Każdy z nas ma tzw. dźwięk osobisty o określonej częstotliwości, który stanowi indywidualny zapis i rezonans z DNA. Moim zadaniem będzie znalezienie Twojego osobistego dźwięku i w oparciu o jego wibrację, dobranie odpowiedniej terapii dźwiękowej tak, aby przywrócić  harmonię w Twoim ciele i psychice.

Dzięki tym dźwiękom wprowadzę Cię w stan wyciszenia, podniesiemy Twoje wibracje i wzmocnimy system odpornościowy organizmu. W stanie głębokiego rozluźnienia, Twoje ciało będzie rozpuszczać wszelkie blokady, napięcie i stres. W naturalny sposób, uwolnisz się od nadmiaru myśli, bólu i niechcianych emocji.

Zadaniem takiej sesji jest również:

 - synchronizacja pracy obu półkul mózgowych

 - aktywizowanie prawej półkuli odpowiedzialnej za kreatywność i intuicję

 - oczyszczenie i regulacja czakr, naszych centrów i strumieni energetycznych

- odżywienie i odbudowanie struktury komórkowej i poszczególnych narządów naszego ciała

 - pobudzenie krążenia i układu wewnątrz wydzielniczego na wyższy poziom funkcjonowania

 - podniesienie energii witalnej w ciele

 

 

Częstotliwość dźwięku mis i gongów dociera do pradźwięku zawartego w naszym kodzie DNA.

Najlepiej wziąć serię kilku sesji, np. 1 x w tygodniu, a na efekty nie będziesz długo czekać.

Subtelne dźwięki kamertonów, tworzą naturalne, niczym nie przetworzone fale dźwiękowe, które rezonują z harmonicznymi wibracjami Natury i Kosmosu.

Kontakt ze mną:

tel. 501-866-899

e-mail: kmetza@wp.pl

Zapraszam na sesje i kursy.

Więcej znajdziesz tutaj