Sesja opcja II Terapia Dotyk Światłem

 czas trwania od 1 godz.30 min   Koszt 200 zł

osobiście / na odległość, manualna praca na fantomie

To cudowny zabieg, na który możesz się umówić w każdej chwili. Można go porównać do masażu energetycznego, jednak nie ma nic wspólnego ze znanymi Ci technikami masażu klasycznego.

Tutaj dotyk jest subtelny, wręcz niewyczuwalny.

Przez place moich rąk przepływa strumień czystego światła o wysokich częstotliwościach wibracji.

Jego zadaniem jest oczyścić, odblokować i odkodować w Tobie wszystko, na co w danym momencie życia jesteś gotowy. Uwolnić od zastałych komponentów energetycznych, które muszą już być uwolnione, abyś następnie otrzymał to, co jest dla ciebie najlepsze.

Zabieg jest bardzo przyjemny. Przed jego wykonaniem, wprowadzam cię w stan Theta, do pola serca, stosując krótką medytację słowną lub dźwiękową (misy, kamertony)

 

W trakcie zabiegu, możesz odczuwać przepływ energii przez ciało, widzieć kolory, obrazy, odczuwać zapachy. Czasami ciało lekko podskoczy, co może być oznaką nagłego uwolnienia zbędnego komponentu.

 

Jest 13 układów palców, każdy z nich odpowiada za inny obszar życia, między innymi: związki, ciało, zdrowie, świadomość, harmonię, kreatywność. Punkty te są zarówno na głowie jak i ciele.

Przed zabiegiem dowiesz się o tym więcej.

 

Zaraz po zabiegu, poczujesz się lekko. Wypoczęty, z rozjaśnionym umysłem i dystansem do wielu rzeczy. Pojawi się przestrzeń, w której będzie Ci dobrze. Czasami ten stan przypomina tzw. „zawieszkę”, patrzysz w jeden punkt i nic Ci się nie chce. Jednak nie jest to stan zniechęcenia, ale błogiego relaksu, przepływu i akceptacji, na który w życiu codziennym rzadko sobie pozwalamy.

Po kilku godzinach i dniach, możesz zauważyć zmiany w sobie i swoim życiu.

I bardzo Cię proszę otwórz się na nie.

 

 

W naszym życiu nie ma przypadków, wszystko dzieje się po coś. Najczęściej jest to skutek, naszego wcześniejszego zachowania i wyborów.

Po zabiegu, może poszerzyć się twoja kreatywność, zaczniesz wpadać na nowe pomysły, rozwiązania.

Mogą poprawić się twoje relacje z innymi. Pojawić nowe propozycje. Poczujesz się lepiej w ciele.

Zaczniesz widzieć, słyszeć i odczuwać więcej.

 

Zabieg możesz powtarzać, możesz się go również nauczyć wykonywać.

 

Więcej o Dotyku Światła TUTAJ

 

 

Kontakt ze mną:

tel. 501-866-899

e-mail: kmetza@wp.pl

Zapraszam na sesje i kursy.

Więcej znajdziesz tutaj