Katarzyna Metza   

Kim Jestem?

 

Artystką, Twórcą, Muzyką.

Nauczycielem, Terapeutką Duchową, Uzdrowicielką, Poetką.

 

 

Pracuję sercem, głosem, dotykiem i dźwiękiem.

Nauczam, prowadzę innych i całą sobą wspieram😊

Ukończyłam Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Wokalistyki i Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

W 2000 roku weszłam na tzw. „ścieżkę…”. Ukończyłam wiele kursów i warsztatów z zakresu rozwoju duchowego, coachingu i od 2009 roku wypełniona wspaniałymi narzędziami z dużym wyczuciem i doświadczeniem, prowadzę autorskie warsztaty, oraz sesje.

„Dotyk Światła” – to cudowny masaż energetyczny, który przyszedł do mnie w 2015 r. a „Dotyk Dźwięku”, pojawił się wraz z ukończeniem kursów pracy z kamertonami (MDK)

Każda z tych metod jest cudowna i potrafi zdziałać cuda w naszym życiu.

Idę dwiema drogami, których rozdzielić się nie da.

Łączę muzykę z duchem, bo jedno żyć bez drugiego nie może.

Muzyka

 

Od kiedy pamiętam muzyka w moim życiu była najważniejsza.

Natchniona, pełna pasji i duchowego prowadzenia, piszę piosenki, teksty, śpiewam, gram i koncertuję.

Tego muzycznego misterium, nie da się z niczym porównać, bo tego jeszcze nie było.

Tworzę na żywo zupełnie nowe, kosmiczno-muzyczne przestrzenie.

Mam już odwagę, żeby w pełni wyrażać siebie😉

Moja szamańska dusza, przy akompaniamencie etnicznych bębnów, instrumentów perkusyjnych, mis, kamertonów i gongów, niezwykłej skali głosu, zabiera słuchaczy do nieznanych wszechświatów.

Studia muzyczne dały mi technikę, a świadomość duchowa, wolność ciału. Bawię się głosem łącząc elementy śpiewu gardłowego, alikwotowego, beatboxu.

Poprzez śpiew powracam do korzeni, do tej pierwotnej części nas,

oddaję całkowicie inspirującym obrazom i pozwalam płynąć na właściwej fali.

O koncertach…

 

Każde takie spotkanie, to najpiękniejsze misterium i czysta rozkosz odczuwania, błogości, wolności, zabawy, jedności. Rytmy zgodne z pulsem naszego serca, w naturalny sposób rozwibrowują i dostrajają ciało, a jego struktura komórkowa z łatwością się zmienia, oczyszcza, odradza i wzmacnia.

Czy można chcieć czegoś więcej, gdy wszystko do harmonii powraca? Gdzie połączenie doznań estetycznych i uzdrawianie ma miejsce za jednym razem?

I co najważniejsze, tej niezwykłej muzycznej podróży, nie da się już nigdy powtórzyć, jest świeża, czysta, nowa, jest niepowtarzalna, bo zawsze tworzona na żywo.

Takiej terapii dźwiękiem nie da się opisać słowami. Tego po prostu trzeba posłuchać.

Uzdrawianie dźwiękiem

Od najmłodszych lat mówiono mi, że swoim głosem leczę. Wszyscy zawsze chcieli mnie słuchać i prosili o więcej. Na początku nie byłam tego świadoma, że poprzez samo bycie z drugim człowiekiem, już mu pomagam i na wielu poziomach uzdrawiam.

 

 

Kiedyś usłyszałam, że jestem tzw. „Dzieckiem Indygo” i swoim fioletowym światłem leczę.

I to by się zgadzało, ponieważ podczas terapii wokalnych, zatapiam się w fioletowym świetle. Częstotliwość tej wibracji światła, transformuje energię z niższej na wyższą, co daje efekt podniesienia stanu naszego zdrowia i samopoczucia.

 

 

Uzdrawianie światłem

Dar jasnoczucia i jasnosłyszenia, rozwijał się u mnie na przestrzeni wielu lat praktyki i pragnienia odkrywania siebie. Liczne kursy i szkolenia dały mi możliwości na „odpamiętanie” tego Kim Jestem i po co tu przyszłam. Mogłabym powiedzieć, że jestem tutaj bez celu, jednak wiem jak wielką radością jest dla mnie dzielenie się swoim darami z innymi.

W roku 2015 podczas jednego z wielu przekazów które otrzymuję, zostałam obdarowana cudownym narzędziem manualnym, masażem energetycznym Dotyk Światła.

 

Świetliste Punkty, uwalniają nas od wszystkiego co nas ogranicza i blokuje w życiu. Podczas 1 godzinnej sesji, możemy pozbyć się starych programów, wzorców i schematów narzuconych nam już w dzieciństwie.

Ten delikatny dotyk obejmuje 13 układów palców i każdy z nich odpowiada za inny aspekt naszego życia. Relacje Międzyludzkie, Uzdrowienie, Ciało, Talenty Duchowe, Harmonia Źródła Emocji, to tylko niektóre z nich. Najważniejsza w tym procesie jest czysta intencja płynąca z serca i otwarcie na zmianę.

Więcej o tym przeczytasz w zakładce KURSY

Wieloletnie doświadczenie nauczyciela duchowego, coacha, wrodzona empatia i otwarcie na drugiego człowieka, pozwalają mi wczuć się w wibrację danej osoby, odnaleźć problem, wskazać drogę i podać narzędzia przemiany. Ale wiemy, że zmiany przychodzą kiedy jesteśmy na nie gotowi.

 

Podczas otwartych spotkań, warsztatów i prywatnej praktyki dzielę się wspaniałymi narzędziami, które dosłownie zmieniają ludziom życie. Inspiruję, obdarowuję i pokazuję ludziom, że „wiedzą”, że mają moc i dostęp do nieograniczonych możliwości. Praktyka wykładowcy nauczyciela i inspiratora, dała mi i nadal daje świadomość, która zawsze wiedziałam, że była gdzieś głęboko ukryta.

Pomagam ludziom być świadomymi istotami, szczęśliwymi i pełnymi radości. Już czas przebudzić się ze snu w którym żyjesz😊

 

Dziękuję za moje życie, które  jest ciągłym, niekończącym się zaproszeniem i otwarciem na nowe.

 

Niech ta cudowna przygoda odkrywania wciąż trwa.

Jestem na to gotowa.

Mówię do Ciebie bezpośrednio, dzieląc się tym, co może być

dla Ciebie wsparciem i otworzyć Twoje serce na nowe😊

Zapraszam na

Koncerty

Kursy

Sesje

Info do wydruku

Wywiad - Czwarty wymiar

Katarzyna Metza

Twórca masażu energetycznego  - „Dotyk Światła”

Twórca warsztatu uzdrawiania głosem i dźwiękiem  - „Dotyk Dźwięku”

 

 

SESJE INDYWIDUALNE, które obejmują:

• terapię dźwiękiem, pracując swoim głosem i kamertonami.

• terapię wysokimi wibracjami światła, masaż energetyczny  - Dotyk Światła

• rozmowę, medytację, ćwiczenia wejście do pola serca, znalezienie przyczyny danego problemu i dobranie odpowiednich technik i narzędzi dla jego rozwiązania

• pracę z głosem, pewnością siebie i wystąpieniami publicznymi – autorski program coachingowi - ShowMeYourVoice

 

 

KURSY I WARSZTATY:

DOTYK ŚWIATŁA - masaż energetyczny

DOTYK DŹWIĘKU – uzdrawianie głosem i dźwiękiem

SHOW ME YOUR VOICE

• MASAŻ TWARZY KOBIDO

 

 

WYKŁADY:

• ŚWIADOMOŚĆ PONAD WSZYSTKO

• ENERGIA PIENIĄDZA

• ZWIĄZKI

• „LEKKO”, CZYLI BYCIE W PRZEPŁYWIE

• CIAŁO, KLUCZ DO ŚWIADOMOŚCI

 

 

Kontakt ze mną:

tel. 501-866-899

e-mail: kmetza@wp.pl

Zapraszam na sesje i kursy.

Więcej znajdziesz tutaj