Sesja opcja I  Rozmowa…

 czas trwania od 1 godz.   Koszt 100 zł

osobiśćie, na skype

Rozmowa jest pierwszym krokiem działania. To taki czas, kiedy będziesz mógł podzielić się tym co Cię boli,

co nie pasuje i wymaga transformacji.

 

Podczas godzinnej rozmowy (którą jeśli zechcesz nagramy również na dyktafon), dotkniemy tych obszarów Twojego życia, które pragniesz zmienić, których jesteś świadomy i nie wiesz jak się za to zabrać. Być może pojawią się też głęboko ukryte w podświadomości programy, z których istnienia nie zdawałeś sobie sprawy.

Nasza rozmowa może dotyczyć relacji z innymi, Twojego braku radości, miłości do samego siebie, chęci do działania, braku pieniędzy, czy zdrowia. Ja Cię wysłucham, znajdziemy przyczynę problemu,  pokażę co z tym zrobić i jak to zmienić. Podzielę się najlepszymi narzędziami jakie poznałam. Proszę jednak żebyś sobie coś uświadomił, że „Nie mogę niczego zrobić za Ciebie, od Ciebie zależy jak szybko dokonasz zmiany”.

Nie jest łatwo nam żyć w zakręconym świecie kontrastu, ale są też łatwo przyswajalne i skuteczne metody, dzięki  którym będzie Ci się chciało chcieć, uśmiechać, działać, tworzyć i dzielić z innymi tym, co w Tobie najlepsze

Podczas tej sesji, pokażę Ci jak wyciszyć umysł, zatrzymać się i połączyć z subtelniejszą częścią Ciebie, znaleźć właściwy kierunek życia, wyjść z ograniczeń i pomóc samemu sobie.

Kiedy już się wyciszysz, uświadomisz dużo więcej, zobaczysz siebie z szerszej perspektywy.

Technik na wyciszenie jest wiele, ale na pewno pomoże Ci w tym oddech. Pokażę Ci jak oddychać, być może do dziś używałeś go automatycznie😉 Oddech jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi jakie znam. Może poprawić Twój nastrój w 5 minut i możesz go zastosować wszędzie. Poza tym jest za darmo😉

Pokażę Ci również techniki medytacyjne wejścia do pola serca. Wówczas będziesz mógł zobaczyć daną sytuację z zupełnie innej strony.

 

Każda taka sesja, układa się na bieżąco i w zależności od tego w jakim kierunku pójdziemy, jaką osobą jesteś i co z Tobą rezonuje, dobiorę odpowiednią dla Ciebie technikę.

A może to być m.in.:

1. Płytki Regresing, pozwalający znaleźć przyczynę danego problemu. Czasami w dzieciństwie, w naszym okresie nastoletnim, czy poprzednim wcieleniu, są utkwione traumy i blokady, które nie pozwalają nam się rozwijać, mieć udanych związków, czy też żyć w dostatku. Ta metoda pozwala znaleźć tego przyczynę, daje wskazówki na jej rozwiązanie i od tego uwalnia. Ten płytki regresing jest w pełni bezpieczny, podczas sesji cały czas jesteś obecny i świadomy tego co się dzieje. Sesja jest dla Ciebie nagrywana na dyktafon

2. Intergracja Duszy – Powrót Potencjałów -  Zadaniem tej sesji jest połączenie Twojej osobowości, ziemskiej Jaźni z potencjałami z Twoich innych inkarnacji w jedną spójną Istotę Duchową. Często czujemy się niepełni, bezsilni, jakby wybrakowani z energii. Nie mamy siły do działania. Podczas tego spotkania wprowadzę Cię do Twojej przestrzeni, abyś mógł uwolnić kawałki potencjału Ciebie utkwione w jakiś trudnych czy dramatycznych sytuacjach gdzieś w przeszłości. Celem tej sesji będzie wyciągniecie z przeszłości każdej części Ciebie i wprowadzić do życia obecnego.

3. Unieważnienie Kontraktu Karmicznego -  Jeśli jest koło Ciebie ktoś, z kim jesteś nieszczęśliwy, chcesz się z nim rozstać, ale nie możesz, cierpisz, ale coś Cię przy tej osobie trzyma, to najczęściej są to zobowiązania z Waszych poprzednich żyć. Unieważnienie takiego kontraktu, jest terapią dającą Ci wolność od tej osoby. Po takiej sesji Wasze drogi mogą się całkowicie rozejść, albo relacje uzdrowić.

4. Analiza Numerologiczna - Znajomość i interpretacja cyfr, które wpływają na nasze życie, może być pomocna podczas każdej sesji. Kiedy wiesz „jaką cyfrą jesteś”, w jakim roku osobistym się znajdujesz i jak to wpływa na Twoje życie, możesz świadomie dokonywać wyborów i kreować swoje życie. Podczas takiej analizy, dowiesz się w jakiej wibracji przyszedłeś na Ziemie, do czego dąży twoja dusza, czyli Kim masz się stać, jaka jest twoja liczba przeznaczenia. Będziesz mógł się również dowiedzieć jak Twoja cyfra rezonuje np. z Twoim partnerem. Poznasz swoje punkty zwrotne, czyli  ważne daty w swoim życiu, tzw „budzik”, dzięki któremu będziesz mógł uniknąć niepotrzebnych zakrętów życiowych. Do takiej rozmowy, niezbędne będzie wcześniejsze podanie, najlepiej mailem, swojej daty urodzenia, oraz imion i nazwiska z DO)

5. Odczyt z Kronik Akaszy - Kroniki Akaszy, to trwały zapis informacji energetycznych, tego wszystkiego co się dzieje i kiedykolwiek wydarzyło w czasie i przestrzeni. To również cudowne przewodnictwo i cenne wskazówki, dzięki którym możemy połączyć się z królestwem bezwarunkowej miłości. Do odczytu informacji dotyczących Twojego życia, potrzebne będą wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania. Jeśli nie wiesz w jakim kierunku pójść, czego tak naprawdę pragniesz, jaki jest cel i pragnienie Twojej duszy, dlaczego Ci się coś przytrafia, to ta metoda będzie bardzo pomocna.

Nie ma jednej cudownej techniki, która zrobi coś za Ciebie. Nie wierz w to.

Są takie, które mogą pomóc, ale to Ty dokonujesz zmiany i będziesz mieć dla siebie wiele szacunku i podziwu, kiedy tego dokonasz😊

Kontakt ze mną:

tel. 501-866-899

e-mail: kmetza@wp.pl

Zapraszam na sesje i kursy.

Więcej znajdziesz tutaj