Sesja opcja VI

Terapia Zintegrowanej Energii(IET®)

czas trwania 1 godz.  Koszt 100 zł

osobiście / na odległość, manualna praca na fantomie

 IET®( Integrated Energy Therapy) Terapia Zintegrowanej Energii –  to metoda pracy manualnej, polegająca na usuwaniu blokad z Osobowego Pola, przy wsparciu anielskich darów, tzw. „Uzdrawianie z Aniołami”. Każda z tych wysoko wibrujących istot, ma swój specyficzny dar, którym poprzez delikatny dotyk się dzieli.

Na początku sesji, podczas krótkiej rozmowy, wyznaczamy intencję dla danej sesji. Może ona dotyczyć zdrowia, zmiany, oczyszczenia, wzmocnienia, czy rozszerzenia. Następnie odmawiam cichą modlitwę, podczas której zapraszam swoje i twoje anioły do pracy z nami. Proszę, by otoczyła nas kula światła miłości i ochrony, aby sesja przebiegła z zgodzie z twoim najwyższym dobrem i zdrowiem.

Każdy z dotyków jest dwuetapowy, jest to Energetyzowanie i Integracja

Dotykając przez około minutę różnych sfer ciała będą usuwane:

Poczucie Winy, a przekazana Niewinność

Nieufność, a przekazane Zaufanie

Wstyd, a przekazana Duchowa Godność

Presja, a przekazane Wsparcie

Powinność, a przekazana Wolność

Ból serca i Zdrada, a przekazana Miłość

Zatwardziałość, a przekazane Wybaczanie

Gniew, a przekazane Wybaczenie

Stres i Bezsilność, a przekazana Swoboda

Stach, a przekazane Bezpieczeństwo

Podczas tej sesji, jestem tylko przekaźnikiem uzdrawiającej energii, niczego sobie nie odbieramy.

Cała sesja utrzymana jest w stanie głębokiej błogości i lekkości. Odczuwalna jest obecność kochającej i współczującej energii, wypełnia Cię miłość i spokój. Bardzo prawdopodobne, że podczas sesji zaśniesz. Po przebudzeniu, stan ten będzie się utrzymywał jeszcze przez minimum tydzień. Możesz doświadczyć łagodnych zmian w swoim życiu, które nastąpią w zgodzie z wcześniej wydaną intencją i Twoją wolą.

Polecam ten masaż z głębi serca. Poczujesz się po nim przede wszystkim bezpiecznie i komfortowo, a jeśli będzie taka twoja wola, zaczniesz częściej być w kontakcie z aniołami, Twoimi duchowymi przyjaciółmi i odczuwać ich kochającą obecność w każdej sytuacji życia😊

 

 

Kontakt ze mną:

tel. 501-866-899

e-mail: kmetza@wp.pl

Zapraszam na sesje i kursy.

Więcej znajdziesz tutaj